- HAMA

Статив с гъвкави крака с възможност за закрепване на необичайни места
Извива се до 360 °, така че може да се прикрепи към всеки обект.
Може да се използва като монопод
Краката на трипода са покрити с висококачествена гума
Позволява перфектно подравняване на снимки в портретен и пейзажен формат
Въртяща се глава с държач за смартфони с ширина 4.8 - 9.5см
Държачът за смартфон е сменяем и съвместим с други стативи
Статив с гъвкави крака с възможност за закрепване на необичайни места
Извива се до 360 °, така че може да се прикрепи към всеки обект.
Може да се използва като монопод
Краката на трипода са покрити с висококачествена гума
Позволява перфектно подравняване на снимки в портретен и пейзажен формат
Въртяща се глава с държач за смартфони с ширина 4.8 - 9.5см
Държачът за смартфон е сменяем и съвместим с други стативи
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Мини трипод |
| Материал | Алуминий |
| Мин. височина (cm) | 16 cm |
| Макс. височина (cm) | 27 cm |
| Монтиране на фотоапарат | 1/4 инчов болт |
| Тегло | 0.06кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип статив | Мини/Настолен |
| Материал | Пластмаса |
| Максимална височина (cm) | 27 см |
| Максимално натоварване (kg) | 0.5 |
| Тип глава | Сферична |
| Минимална височина (cm) | 27 |
| Сгъната дължина (cm) | 27 |
| Брой секции (count) | 1 |
| Тегло (kg) | 0.1 кг |
| Бързо освобождаваща плоча | Да |
| Нивелир | Не |
| Тегло | 0.06кг |
Мини статив HAMA FlexPro за смартфони, 27 см (04605)
Снимайте стабилно и креативно с мини статива HAMA FlexPro, създаден за смартфони. Гъвкавите му крачета се увиват около предмети за уникални ъгли, а компактният размер от 27 см го прави идеален за пътуване.
Ключови Предимства
- Гъвкави крачета — Увиват се около парапети, клони или други предмети за разнообразни позиции.
- Компактен и преносим — Сгъва се до 27 см, лесно се побира в чанта или джоб.
- Държач за смартфон — Интегриран държач захваща здраво телефона за стабилни снимки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Максимална височина | 27 см |
| Материал | Пластмаса |
| Тегло | 0.1 кг |
| Тип | Мини/Настолен |
Какво има в кутията
- Мини статив HAMA FlexPro
- Държач за смартфон
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













